62.214 Gratis Sexverhalen
Datum: 20-07-2010 | Cijfer: 8 | Gelezen: 23847x
Lengte: Lang | Lezers Online: 0
Toen ik de bloedrode lippenstift op mijn lippen deed, wist ik dat dit mijn nacht zou zijn. Ik had me al maanden van tevoren opgegeven en vanavond was eindelijk zo ver. Het korset zorgde dat mijn taille iets dunner was dan normaal, maar de rondingen waren mooier. Ik had expres voor een onderbuste korset gekozen, omdat dan mijn borsten vrij zijn. Mijn borsten zijn prachtig en zijn er om gezien te worden en vanavond is het zover. Mijn haar had ik in een paardenstaart strak naar achteren gezet. Mijn ogen wilde ik intens laten lijken dus met wat oogschaduw, eyeliner en mascara had ik ze een dramatisch, maar doordringend effect gegeven. Ik zag mezelf in de spiegel en beet op mijn onderlip van opwinding. Ik had kousen aan mijn jarretels vast gemaakt en hoge zwarte pumps aangetrokken. Een slipje was niet nodig vanavond. Ik draaide met mijn vingers om mijn tepels en kneep er af en toe in om ze stijf te maken. Ik vind mijn tieten altijd mooier als mijn tepels stijf zijn. Ik probeerde mijn meest verleidelijke blik uit en was trots op mezelf. Dit wordt mijn nacht! Er kwam een man naar binnen gelopen. Hij is de veilingmeester van nachten zoals deze. Nog een paar minuten, meldde hij. Ik bekeek mezelf nog een paar keer in de spiegel en knikte dat ik eraan kwam. ‘Alle kaarten zijn uitverkocht. Ik zei toch dat het een succes zou zijn. Dat JIJ een succes zou zijn.’ Daar twijfelde ik niet aan.

De man zette mijn handen met handboeien vast achter mijn rug en zette een halsband om mijn nek. ‘Klaar om het publiek wild te maken, muisje van me?’ Hij knipoogde snel en kon aan mijn lach zien dat ik het met hem eens was. Ook zette hij een blinddoek om mijn hoofd die hij straks alleen omlaag hoefde te schuiven. Hij had een speciale tent gehuurd waar een podium in stond. Het was ingedeeld als een klein theater. De rijen waren eerste rang. Op een andere avond waren de kaartjes voor zitplaatsen niet opgeraakt, maar vanavond waren mensen zelfs gedwongen om te staan, zo druk was het. Ik kon door een kiertje in de gordijnen van de coulissen net de eerste rijen zien. Het waren allemaal mensen waarvan je nooit verwacht zou hebben dat ze naar een veiling zouden gaan zoals deze. De meest gewone mensen die je niet eens zou opmerken op straat, zaten hier, vol afwachting op wat er zou gaan gebeuren.

‘Dames en heren, welkom! Jullie zijn de gelukkigen die een kaartje hebben kunnen bemachtigen voor de veiling vanavond. Het wordt een speciale avond met een zeer gewild veilingstuk. Jullie zijn allemaal gekomen om haar mee naar huis te kunnen nemen, maar er kan maar een de gelukkige zijn. Dat is de hoogste bieder. Wanneer u haar mee naar huis neemt, mag u mat haar doen wat u wilt. Beeld u eens in, de perfecte slaaf, een sekspop, een speeltje. Ze doet alles wat u wilt, gewillig. Maar ik denk dat ik jullie al te lang heb laten wachten. Hoewel wachten het willen alleen maar sterker maakt, wil ik jullie niet te lang in spanning laten wachten. Dus presenteer ik hier, vol trots mijn beste veilingstuk!’

Hij kwam mij van achter de gordijnen halen, schoof de blinddoek over mijn ogen en leidde me aan de halsband mee het podium op. Ik speelde alsof ik wat tegenstribbelde en nerveus was, wat erg in de smaak van het publiek lag. Er werd gejoeld en geklapt. Met korte rukken aan de ketting liet hij me over het podium rondlopen alsof een showhondje was, dat van alle kanten bekeken moest worden. Hij zette me uiteindelijk tegen een paal waar een haak uit stak. Mijn handboeien werden los gemaakt en boven mijn hoofd vast gemaakt aan de haak. Daar stond ik dan zowat naakt en voor een publiek dat mij voor zichzelf wilde hebben. ‘Omdat ik weet dat het om veel geld zal gaan vanavond, geef ik jullie allemaal de kans om haar even te leren kennen. Jullie mogen haar even aanraken, voelen, proeven, ruiken of ze precies naar jullie wens is. Hier geef ik jullie maar een paar minuten voor zodat de veiling niet al te lang zal duren. Wilt u allen een rij vormen. Hier het trappetje op en daar af en niet meer dan een paar seconden. Alvast bedankt en veel plezier!’

De eerste handen vergrepen zich aan mijn borsten. Ze speelden ermee en knepen af en toe in mijn tepels. Een andere hand drong zich tussen mijn benen en begon me te vingeren. ‘Wow! Ze is nu al echt zeiknat!’ Hoorde ik een man roepen. Mijn borsten waren na een paar seconden weer vrij, maar kort daarna kwamen de volgende handen alweer. Ik voelde iets bij mijn mond dus ik opende het en voelde twee vingers naar binnen glijden. Ik zoog eraan en likte vol overgave om te bewijzen dat ik zeker het geld waard ben. Ik voelde iets anders tussen mijn benen en toen ik het tegen mijn klitje voelde wist ik dat iemand me nu aan het beffen was. Het was heerlijk! Ik kreunde terwijl de vingers nog in mijn mond zaten. Jammer genoeg duurde het maar een paar seconden. Alles duurde maar een paar seconden. Een hand masseerde mijn billen even en duwde daarna een vinger tegen mijn sterretje aan. Even later duwde die vinger zachtjes door en hoorde ik tot mijn verbazing een vrouwenstem: ‘Wat heeft zij een strak kontje zeg.’ Waarop een man antwoordde: ’Ik wil het ook voelen!’ De vrouwelijke slanke vinger maakte plaats voor een grote mannelijke vinger die niets op zich liet wachten. Hij duwde meteen door en ik kon niks anders doen dan kreunen.

Ik vond het heerlijk. Al deze aandacht, alleen voor mij. Deze mensen wilde mij hebben als hun eigendom. Ze waren bereid geld voor mij te betalen en mij te laten doen wat ze wilden. Ik ben vaker naar een veiling als deze gegaan. Niet om te kopen, maar om te kijken wat de mensen willen. Er is een veilingmeester aanwezig die kort een omschrijving van ‘de objecten’ geeft terwijl de dominante helft van het stel de onderdanige rondleidt over het podium. Het waren alleen stelletjes die zich hiervoor konden opgeven. Vaak waren het dominante mannen die hun vrouwen als object lieten veilen. Af en toe een vrouw die haar man liet veilen. Het mooie vond ik, dat er geen zeggen was over door wie je gekocht werd. Zo kwam het voor dat een vrouw door een andere vrouw van het podium geholpen werd en met haar mee mocht. Ik raapte mijn moed op en vroeg na de veiling aan de veilingmeester hoe het in zijn werking ging voor mensen die alleen waren. Hij kon gewoon niet begrijpen dat een vrouw als ik geen meester had gevonden die me wilde veilen. Sowieso was de zoektocht naar een meester moeilijker dan ik had verwacht. Hij had voorgesteld dat als ik interesse had, hij me uit kon testen en mij daarna kon veilen. Hij was zeker niet lelijk en hij was erg charismatisch, dus waarom niet? Hierna hadden we duidelijke afspraken gemaakt en volgden een paar weken van heerlijke onderdanigheid en verscheidene tests om te kijken of ik onderdanig genoeg was. Hij liet af en toe filmpjes van mijn onderdanigheid zien tijdens de veilingen om mensen alvast enthousiast te maken. Vanuit de coulissen mocht ik meekijken. Zo leerde ik wat het publiek wilde zien en wat voor slavin ze zouden willen hebben. Ik was helemaal voorbereid.

Aanrakingen overal, zelfs een paar die me zoenden. Een tong die mijn mond binnenglijdt en tegen mijn tong aanduwt. Ieder zijn smaak natuurlijk, maar ik kan eerlijk zeggen dat ik het grappig vond dat er iemand was die zich geheel focuste op mijn voeten. Hij likte de bovenkant zelfs even. Het maakte niet uit, ik vond het gewoon heerlijk om betast, gezoend en gelikt te worden. Af en toe zette iemand zijn tanden in me. Niet te hard natuurlijk. Het was precies goed. Ik voelde me goed en nog niet zo erg gebruikt als in de voorgaande weken, maar dat zou wel goed komen na de veiling.

‘Meneer! Hoe graag u het ook wil, u mag niet nog een keer in de rij gaan staan om even aan het object te zitten. Anders zitten we hier nog uren omdat iedereen een tweede of misschien zelfs een derde keer het object wil inspecteren.’ Ik voelde dat hij een lach op zijn gezicht had toen hij de man weer op zijn plek zette. ‘Zo te zien is bijna iedereen geweest en heeft iedereen het veilingstuk goed kunnen inspecteren.’ Stiekem vond ik het best jammer dat het bijna voorbij was. Sommigen waren echt heerlijk bezig en dan moesten ze plaatsmaken voor anderen. Mijn hoofd maakte een beeld van de eigenaren van de verschillende handen die me aanraakten en de monden die me proefden. De laatste handen lieten mijn lichaam achter en het remoer vanuit de zaal werd steeds groter. Ze willen me.

Ik probeerde me te concentreren op wat er gezegd werd, maar er waren te veel stemmen om er alleen eentje uit te kunnen filteren. Ik voelde een warme lucht bij mijn oor die een rilling van opwinding over mijn rug deed lopen. ‘Schat, je doet het echt perfect.’ Ik moest glimlachen van zijn zachte woorden. ‘Dames en heren, ik neem aan dat jullie nu allemaal tot een oordeel gekomen zijn en haar op waarde hebben kunnen schatten. Maar oordeel niet te vroeg, want ik heb nog iets voor jullie in petto. Ik hoop dat jullie dit vermakelijk zullen vinden.’

Ik had geen idee waar hij het over had, want dit heeft hij nog nooit met een ander veilingstuk gedaan. Hij had me voorbereid op het feit dat deze avond anders zou zijn dan andere avonden, maar wat ik had kunnen verwachten wist ik niet. Hij maakte mijn handen los en zette ze weer voor me vast. Hij pakte de ketting vast die aan de halsband om mijn nek zat en trok me weer wat over het podium. ‘Ik zal u eens laten zien waartoe dit slaafje allemaal in staat is. Af! Lekkere teef van me!’ Ik liet me op mijn handen en knieën zakken en bleef zo wachten op het volgende bevel. Het werd stil in de zaal en ze keken vol aandacht. Ik voelde opeens zijn volledige gewicht op mijn rug en ik moest mijn spieren spannen om niet in elkaar te zakken. ‘Zoals jullie kunnen zien fungeert ze perfect als kruk, maar ik weet zeker dat ze hoogstwaarschijnlijk voor andere doeleinden gebruikt zal worden.’ Het publiek kon hier wel om lachen, want ze wisten dat het toch waar was. Hij stond op en ik kon weer opgelucht ademhalen en mijn spieren ontspannen.

Ik werd daarna aan mijn haar rechtop getrokken. Ik zat nog wel op mijn knieën maar mijn handen schoten uit reflex omhoog om de pijn aan mijn haar minder te maken. ‘Foei!’ Ik kreeg een harde tik op mijn kont, maar het duurde te lang voordat ik doorhad wat ik verkeerd deed. Ik kreeg weer een klap op mijn kont en ik voelde de afdruk van zijn hand nog nabranden. Ik liet mijn handen rusten op mijn bovenbenen. Hij legde zijn hand op mijn hoofd en behandelde me als een gehoorzaam hondje. ‘Wat ben je toch een brave meid en brave meisjes verdienen een beloning. Mondje open.’

Als een brave meid opende ik mijn mond een beetje en voelde iets warms tegen mijn lippen aandrukken. Ik opende mijn mond verder en kon zo zijn hele lul in mijn mondje nemen. Ik proefde zijn voorvocht al en kon niet wachten om al zijn zaad in mijn mondje gespoten te krijgen. Ik voelde de spanning stijgen in het publiek. Ik genoot van zijn lul, door het gewoon in mijn mond te voelen en af te kunnen likken. Ik voelde mijn kutje natter worden en wilde niets liever dan keihard geneukt worden. Dit wist hij, hij speelde met me en we genoten er beide van. Ik zoog en likte vol overgave. Ik wilde de mensen laten zien dat ze aan mij geen miskoop hebben. Hij pakte mijn paardenstaart vast en hield mijn hoofd stil terwijl hij mijn mondje neukte. Het was een heerlijk gevoel om zo gebruikt te worden. Hij kreunde en hijgde steeds harder.

Ik hield me gewoon braaf en hield mijn handen op mijn bovenbenen. Het liefst had ik initiatief getoond en zijn heupen vastgepakt terwijl hij mijn mondje neukte of had ik hem afgetrokken terwijl ik zijn ballen in mijn mond zou nemen en zou aflikken. Ik deed het niet. Ik was gehoorzaam. Ik voelde zijn stoten versnellen en harder worden. Ik wreef met mijn tong tegen zijn toompje en even later begonnen zijn stoten onregelmatig en schokkend te worden. Ik voelde zijn zaad er met schokken uitkomen en mijn mondje vullen. Ik bleef hem door pijpen tot elk druppeltje uit zijn lul gezogen was. Ik slik niet graag, maar wilde mijn publiek ook niet teleurstellen. Blijkbaar had ik ook geen keuze, want kort nadat hij zijn lul terugtrok, drukte hij een vinger tegen mijn lippen als een gebaar dat ik mijn mondje beter dicht kon houden en alles weg moest slikken.

Ik vond het heerlijk om alles gedwongen te moeten doen. Zelfs sperma slikken, wat eigenlijk niet eens zo heel vies is, deed ik vol overgave onder dwang. Ik voelde het mijn keeltje van binnen smeren en het voelde heerlijk. Ik kon sommige mensen van het publiek horen klappen en joelen. Ze konden vast niet wachten tot ze me op deze manier konden gebruiken. Er werd weer aan mijn halsband getrokken en ik stond op. Mijn handen werden weer boven mijn hoofd vast gemaakt aan de paal.

‘Dames en heren, zoals jullie konden zien, is ze een gehoorzaam slaafje dat af en toe op haar plaats gezet moet worden. Ze doet alles wat je wilt en dat is zeker het geld waard. Zij heeft haar bijdrage aan deze veiling geleverd en nu is het aan jullie de taak om de veiling op gang te zetten. Dus, hoor ik 100 euro?’ De man deed de blinddoek af en ik voelde me even verblind. Dat trok gelukkig weg zodat ik met moeite het publiek kon zien. Zijn taak als veilingmeester werd hem ontnomen door het publiek. Nog geen fractie van een seconde later werd er ‘150’ door de zaal geroepen. Het was zowel voor mij als voor de veilingmeester haast een tenniswedstrijd met een onzichtbare bal. ‘200! 250! 300! 400! 500!’ Het bod liep steeds verder op en dit was zo’n ontzettende egoboost. Dat mensen zoveel over hebben voor mij. Het liep snel op tot 4750 euro, maar veel waren al afgehaakt. ‘5000! 5250! 5500! 6000! 6500!’ Ik kon mijn eigen oren niet geloven. Dit is nog eens snel geld verdienen.

Het werd uiteindelijk een strijd tussen 3 mensen. Ze bleven tegen elkaar opbieden tot het tergend langzaam ging met stappen van 20 en later zelfs 10 euro per bod. Een beeldschone vrouw bood 9630 euro, een belangrijk uitziende man bood 9640, een man die waarschijnlijk zijn vrijgezellenfeest aan het vieren was en aangespoord werd door een groepje mannen achter hem bood 9650 euro. ‘9655! 9660! 9665!’ Het was een uitputtingslag waar geen einde aan leek te komen. De vrouw trok zich terug en de jonge mannen juichten hierom, althans iedereen behalve de bruidegom in spé. ‘Gast, ik kan dit niet betalen.’’Dude! Nee man! Geef niet op!’De twijfel was op het gezicht van de man te lezen. ‘Ik trek me terug! Man, veel plezier met haar.’ Eindelijk hervatte de veilingmeester zijn taak weer. ‘Nou als het zo moet gaan. Eenmaal…. Andermaal…’

’10.000 euro!’ Iedereen keek om en zag een vrouw in een strak, zwarte latex jurk in de hoek staan. ’10.000 euro, ik wil haar.’ De belangrijk ogende man keek verward en maakte zijn stropdas los. ‘Eenmaal… Andermaal…’ Vol teleurstelling schudde de man zijn hoofd en kon niet over het bod heen. ‘Verkocht! Aan de dame in het zwart. Ik zal de betaling met u regelen terwijl uw aankoop zich achter de schermen klaarmaakt.’ Ik zag een schittering in haar ogen die op haar strenge gezicht toch haar blijdschap over haar aankoop liet zien. ‘Dames en heren, ik stel voor dat u zich naar de bar begeeft voor een verfrissend drankje terwijl ik de transactie met deze dame regel. Ik breng uw aankoop even naar achter en ben zo weer bij u.’ Hij maakte me los en leidde me naar achteren. Eenmaal achter de schermen draaide hij zich om tot mij en zoende me, zomaar uit het niets. Het voelde heerlijk en vertrouwd, maar ik tintelde nog helemaal van de spanning van vanavond. Ik had zo lang op deze nacht gewacht en het was beter dan ik verwacht had. Nu zou ik ook naar huis gaan met een domina en die gedachte alleen al deed mijn hart weer sneller kloppen. Hij keek me aan en glimlachte. ‘Muisje, je hebt het echt geweldig gedaan.’
Trefwoorden bij dit verhaal: Veiling, Suggestie?
GEEF DIT VERHAAL EEN CIJFER

5   6   7   8   9   10

Nadi's Leven - 24Door: Riba Sova
Reacties: 0
Lengte: Zeer Lang
Tags: Bdsm, Biseksueel, Piercing,
"Na een korte wandeling en nog een verbaasd kijkend en hoofdschuddend fietsend paar, zijn we na een tijdje bij de boerderij van Isabelle. Vol trots laat ze mij haar optrekje zien. Het is een volledig gemoderniseerde boerderij, dat wil zeggen, het is..."
28-03
9.3
De HerenclubDoor: Bimark
Reacties: 2
Lengte: Lang
Tags: Extreem, Anaal, Homo, Neuken, Pijpen, Slaaf, Slikken, Zaad,
"Al enige jaren ben in als slaaf toegewijd aan Dominante mannen. Zo heb ik met Meester Kees enkele sessies gedaan. Meester Kees was zo tevreden dat hij mij gevraagd heeft of ik bij hem en zijn vrienden in de herenclub wilde komen en mij aan hen onderw..."
28-03
7.9
Hoertje Jeanne - 8Door: Jeanneke
Reacties: 0
Lengte: Gemiddeld
Tags: Anaal, Hard, Voyeurisme,
"Het was de dag voor de zakenreis. Ik had mijn koffer al klaargemaakt en de kledij met butplug lagen ook klaar Maar eerst vandaag. Vanmorgen had ik al vroeg een klant of beter 2. Vader en zoon. De vader had ik al gehad een echte sa..."
28-03
8.4
Zijn Slavin - 3Door: Jeanneke
Reacties: 1
Lengte: Gemiddeld
Tags: Beffen, Dildo, Gebruikt, Slavin,
"Het was een rustige week geweest. Jo de trainer had me om de dag afgebeuld. Het was een drukke week in het hotel geweest. Mijn meester had ik in het begin van de week gezien. Het was vrijdagavond thuis trok ik meteen mijn kleren uit en keek op de age..."
27-03
8.9
De Regeling Om... - 4Door: Janine02
Reacties: 1
Lengte: Lang
Tags: Chantage, Dwang, Vernederen,
"Henk luisterde gefascineerd naar haar verhaal dat ze in flarden vertelde, dat haar vader haar ontdekte net voor ze voor het eerst, op het punt stond een orgasme te bereiken. De beschamende handelingen. De incestueuze bestraffing. En is dat ..."
27-03
9.1
Met RenteDoor: Buurman
Reacties: 0
Lengte: Gemiddeld
Tags: Anaal, Bare, Billen, Buren, Buurman, Buurvrouw, Dieren, Honden, Kut, Kutje, Oraal,
"Regelmatig hoorde ik dat de buurvrouw ruzie had met haar man. Ik ging erheen en suste het tot ze uit elkaar gingen. Toen kwamen ze allemaal opzetten, om te helpen . Intussen strijdbaar, gooide ze deze hitsige types er allemaal uit. Sodemieter op, ze..."
26-03
8.1
Totaal Afgeneukt!Door: Desiree
Reacties: 14
Lengte: Gemiddeld
Tags: Anaal, Klaarkomen, Neuken, Pijpen,
"Mijn naam is Desiree en ik heb een ervaring, die ik ontzettend graag wil delen met jullie. Ik ben nu 28 jaar, maar wilde al jaren eens onderdanig behandelt worden. Nu ben ik niet van die clubs en zo, maar hoe kom je dan met een meester in contact v..."
24-03
8.2
Ontvoerd - 1Door: Monica
Reacties: 0
Lengte: Gemiddeld
Tags: Dominantie, Ontvoerd, Tiener,
"Hoe lang ben ik hier nu al Ik weet het niet meer. Het voelt al maanden... Ik zit hier in mijn.. kamer... Cel... mijn plekje. Ik zal maar even bij het begin beginnen. Ik ben Lisa, 21 jaar half lang blond haar tot ongeveer op mijn schouderbla..."
23-03
8.9
Zijn Slavin - 2Door: Jeanneke
Reacties: 2
Lengte: Gemiddeld
Tags: Dildo, Oraal, Anaal, Slavin,
"Het was zondag en net als elke andere dag had ik een strak schema. Om 8 uur moest ik douchen met ijskoud water. Mijn tepels reageerden meteen op het koude water en werden stijf. Ik wou er even aan voelen maar dat was strikt verboden. Afdrogen diende ..."
23-03
8.7
Boost Ons Sexleven - 4Door: Sletje Erica
Reacties: 0
Lengte: Lang
Tags: Bondage, Buttplug, Exhibitionisme, Tepelklemmen, Vastgebonden,
"Als eerste moeten we bij elkaar de tepelklemmen die Kim uitgekozen heeft op de tepels zetten. De set bestaat uit drie verschillende soorten tepelklemmen in de categorie n licht, middel en zwaar. We besluiten unaniem dat de zware bij Kim erop gaan. Ik..."
22-03
8.9
Studenten BetraptDoor: Anke
Reacties: 5
Lengte: Gemiddeld
Tags: Betrapt, Buurmeisje, Doggystyle, Hoer, Kut, Kutje, Likken, Prostitutie, Standje 69, Studenten,
"Marcel kon zijn ogen niet geloven. Hij was op een pornosite aan het kijken en wreef in zijn ogen. Zijn nette buurmeisje Mare was daar ongegeneerd aan het vingeren, met twee andere meiden. Hij kende Mare als een nette meid , ze speelde gvd zelfs i..."
27-03
6.7
Sanne - SlotDoor: Amy-mae
Reacties: 1
Lengte: Gemiddeld
" Dit verhaal is een samen komst van mijn a href https www.opwindend.net Sexverhaal 66648 Marloes 1.html Marloes serie a en mijn a href https www.opwindend.net Sexverhaal 70394 Sanne 1.html Sanne serie a . Als je het helemaal wil volgen..."
22-03
8.7