62.673 Gratis Sexverhalen
Klik hier voor meer...
Datum: 12-03-2015 | Cijfer: 8.2 | Gelezen: 24481x
Lengte: Gemiddeld | Lezers Online: 0
Jeroen doe nou niet hoorde hij zijn moeder nog zeggen. Morgen is je auto verzekerd, wacht nou gewoon een avond. Maar hij kon niet meer wachten, jaren had hij gespaard voor zijn eigen Mercedes en nu zou hij er in rijden ook. En rijden deed hij, heerlijk. Hij voelde zich de koning te rijk. Tot hij overmoedig met grote snelheid een kruispunt overstak en de auto van rechts niet gezien had. Hij ramde de achterkant van een auto en kwam na 2 rondjes weer tot stilstand. Na een kleine minuut had hij zichzelf genoeg bij elkaar geraapt om uit te stappen en de schade te bekijken. Dat was een flinke deuk. Toen hij naar de andere auto ging kijken maakte zijn hart een sprongetje. Een gloednieuwe Porsche Panamera, alles erop en eraan. Een man en vrouw stapten uit en alles aan hen ademde rijkdom. De man was al hevig aan het telefoneren. Luister knul wij hebben een afspraak die belangrijker is dan deze 2 auto's samen, dus jij gaat mij nu je gegevens geven en komt morgenochtend langs op dit adres, en ze overhandigde hem een visitekaartje. Jeroen gaf zijn gegevens af en droop af naar huis.

De volgende ochtend ging hij met knikkende knieën naar een gigantisch landhuis. Dit was het einde van zijn leven, de schade aan de auto's zou hij nooit kunnen betalen. En aangezien hij niet verzekerd was kwamen alle kosten op zijn rekening. Hij belde aan en de deur werd opengedaan door een beeldschoon meisje die in niet meer gekleed was dan een ultrakort rokje en BH. Toen hij verder geleid werd keek hij met steeds meer stijgende verbazing rondkijken. Overal waar hij keek liepen schaars geklede, maar stijlvolle mannen en vrouwen. Hij werd een kamer ingeleid en daar zag hij de vrouw die hij gisteren had aangereden. Het was een prachtige stijlvolle vrouw met een lange jurk inclusief hoge split op haar bovenbeen.

Ach ja die lul van gisteren, was alles wat hij als begroeting kreeg. Zullen we even de verzekeringspapieren invullen, dan kan ik verder met mijn werk. Met het zweet in zijn handen zei Jeroen dat hij onverzekerd rond reed op het moment van de aanrijding. Van alles wat hij verwacht had, had hij niet kunnen bedenken. Ze belde iemand en het enige wat hij haar hoorde zeggen was 5 nachten? Akkoord. Ze draaide zich om en met een kille zakelijkheid gaf ze hem 2 keuzes. Luister vriend, die auto is bijna 300.000 euro waard. Ik gok zo dat jij dat geld niet hebt om dat te vergoeden. Dan ben ik dus genoodzaakt om de politie te bellen. De andere optie die je hebt is 5 nachten voor mij te werken. Zoals je misschien al vermoedde is dit een escortclub voor de rijken der aarde die niet gezien kunnen worden bij de hoeren of in een hotel. Ze genieten hier absolute zekerheid dat er niks van uitlekt en betalen daar ook grof geld voor. Iedere vrijdag hebben we hier een veilingavond en bied ik mannen en vrouwen aan voor handelingen waar op geboden kan worden. 5 van zulke avonden en jij bent van je schuld af. Ik beloof je dat je er niks blijvends aan overhoudt en we houden het ook beschaafd qua hygiëne. Als je akkoord gaat kun je hier tekenen, ik ga even weg. Na een kwartier hoor ik wel wat je beslist hebt. Oh, als je tekent laat ik ook jouw auto maken en hoeft niemand hier ooit iets van te weten. 5 minuten was Jeroen in twijfel tot hij door kreeg dat hij eigenlijk geen optie had en beduusd tekende hij. De vrouw kwam terug, keek op het papier en zei: vrijdag 3 uur 's middags hier en geen minuut later.

Met lood in zijn schoenen liep Jeroen vrijdag het pad weer op. Binnen werd hij direct meegenomen en werd hij uitwendig en inwendig schoongemaakt en behalve zijn hoofdhaar werd hij volledig onthaard. Vervolgens werden zijn kleren meegenomen en kreeg hij alleen een strakke boxer met een openvouwbaar vakje voor zijn lul. Die moest hij aandoen en daarna werd hij direct meegenomen naar de vrouw. De rest van de avond spreek je niet en doe je alles wat je gezegd wordt. Kreunen is toegestaan, pijnkreten niet. Pas als vanavond de bel gaat ben je weer van jezelf en mag je praten alsof er daarvoor niks gebeurd is. Hierna werd hij meegenomen naar de zaal. Voor de klanten binnen kwamen kregen ze nog een laatste uitleg. Jullie hebben allemaal een prijskaartje, de eerste 2 rondes wordt er geboden op specifieke seksuele handelingen. De laatste ronde huurt iemand je voor het restant van de avond en is daarin vrij met je te doen wat hij/zij wil.

Ze werden allemaal naar een blok gebracht en daar uitgekleed. Het eerste uur krijgt iedereen een aperitief en de tijd om jullie lichamen te keuren.

Daar stond hij dan, naakt in een grote zaal vol stinkend rijke mensen die hem behandelde als koopwaar. Hij werd in zijn kont geknepen, er werd aan zijn lul getrokken en een paar keer voelde hij een vinger in zijn kont. Vooral dat laatste maakte hem een beetje bang. Wat als hij verhuurd werd aan een kerel. Hij had nog nooit iets zijn kont gehad. De vrouw van het huis liep langs hem en zei met een glimlach, jij krijgt je avondje wel, dat zie ik al. Speels gaf ze hem een likje over zijn eikel en nam daarna zijn penis een paar keer diep in zijn mond en liep daarna zonder om te kijken weg. Jeroen stond deels door spanning deels door geilheid van zijn machteloze positie gelijk keihard.

Na een klein uurtje werden alle slaven naar het podium gebracht. Een soort veilingmeester legde het systeem uit. Er werd met een rad gedraaid om de handeling te bepalen en daarna konden de mensen in de zaal bieden op de slaaf of slavin.

Nadat hij een paar keer gezien had hoe het gegaan was, was Jeroen zelf aan de beurt. Hij mocht zelf aan het rad draaien en hoopte dat hij er makkelijk vanaf zou komen. tergend langzaam draaide het rad voorbij voor hem gevreesde dingen als anale sex en rimmen om vervolgens te stoppen op pijpen. Ik moet met een man flitste het door hem heen. Hij hoorde de veilingmeester al roepen wie gepijpt wilde worden door deze verse slet. 500 euro eerste bod, hij zuigt en slikt werd hij nogmaals aangeprezen. Uiteindelijk stopte de teller op 1250 euro. Een goed uitziende man van rond de 40 stond op, ritste zijn broek open en ging weer zitten. Kruip hier maar lekker naartoe op je knieën voor me gaan zitten en pijpen terwijl ik de show verder volg riep hij. Er zat niets anders op, vernederd kroop Jeroen tussen iedereen door terwijl hij overal handen over zijn lichaam voelde gaan. Toen hij bij de man was zag hij dat zijn lul al stijf stond. Pijp maar lekker slet, zei hij. Misschien dat ik je vannacht nog een keer huur. Voorzichtig begon Jeroen te pijpen, maar dat was niet voldoende volgens de man. Hij pakte Jeroen achter zijn hoofd beet en begon het tempo te bepalen. Steeds verder nam hij zijn lul in de mond. Na een klein kwartiertje voelde hij de man steeds verder aanspannen, aangezien hij die beweging van zichzelf kende wist hij dat de man snel zou klaarkomen. Hij probeerde iets minder diep te gaan pijpen. De vrouw van de man, die de hele tijd al vingerend naar het schouwspel had zitten kijken zag het gebeuren en duwde met beide handen zijn hoofd weer diep over de lul van haar man heen. Met kracht spoot de man zijn zaad achterin de keel van Jeroen. Hoestend en proestend slikte hij alles door zoals hem opgedragen was. Heerlijk slaafje, je hebt goed je best gedaan. Kruip maar weer terug naar het podium. Toen Jeroen zich omdraaide kreeg hij nog een tik op zijn billen en met een rood hoofd kroop hij terug naar het podium.

Op het podium sloot hij weer aan in de rij en hoorde van achter hem, geile show hoor, jij mag mij ook wel eens pijpen. Een andere slaaf stond achter hem en stond wat moeilijk. Toen Jeroen vroeg wat er gebeurd was. Zei hij zie je die kerel daar met die grote lul? Die heeft goed betaald om mij anaal te nemen. Vol angst liep jeroen weer naar het rad. Hij hoopte op iets met een vrouw. Dat werd het ook. De vrouw van de man die hij had gepijpt betaalde goed geld om door hem geneukt te worden. Maar in plaats dat ze een kamertje uitkoos om hem mee te nemen zette ze hem op haar stoel en begon zich uit te kleden. Het was een wat oudere maar nog steeds hele mooie vrouw en Jeroen begon zich wat beter te voelen. Met haar rug naar hem toe schoof ze over zijn pik heen en begon hem te berijden. Ondertussen werd Jeroens hand vastgepakt en begeleid naar de pik van de man die hij net gepijpt had, hij begreep de bedoeling en begon hem af te trekken. Iedere keer dat Jeroen een orgasme op voelde komen kneep de vrouw in zijn ballen om het te onderdrukken. Zelf begon ze hem steeds wilder te berijden en terwijl ze zelf haar klit vingerde kwam ze gillend klaar. Toen ze na een minuutje van hem afstapte stond haar man gelijk op en spoot zijn volle lading onverwacht bij Jeroen in het gezicht. Besmeurd met zaad werd hij weer richting het podium gestuurd.

De laatste ronde kwam, Jeroen was aardig in trek en het bedrag lag al ronde de 7000 euro tot hij van achter uit de zaal 50.000 euro hoorde roepen. Verkocht riep de veilingmeester direct. Iedereen werd stil en keek waar het geluid vandaan kwam. Daar liep de vrouw van het huis tussen iedereen door naar voren. Tussen haar benen slingerde een grote zwarte kunstlul. Met iedere tik van haar hakken werd Jeroen banger.
Lees verder in: De Veiling - 2
Trefwoorden bij dit verhaal: Veiling, Suggestie?
GEEF DIT VERHAAL EEN CIJFER

5   6   7   8   9   10

Geile MarianneDoor: Sjors
Reacties: 0
Lengte: Gemiddeld
Tags: Milf, Anaal, Pijpen,
"Marianne heette ze. Ze had wat bij me gekocht via Marktplaats en vroeg of ze dat die avond op konden halen. Natuurlijk mochten ze dat, niet wetende wat ik eigenlijk van plan was. De bel ging, ik maakte open en daar stond een heel mooie vrouw..."
24-04
7.7
Marianne - 3Door: Tom5712
Reacties: 0
Lengte: Lang
"Donderdag een gewone dag aan het werk bij een andere klant een paar straten verderop. Moest om er te komen bij Marianne voor de deur langs, ondanks dat de verleiding groot was besloot ik gewoon direct door te rijden en niet te stoppen bij haar. ..."
24-04
8.8
De Eerste Keer...Door: BFSM
Reacties: 0
Lengte: Gemiddeld
Tags: Bdsm, Eerste Keer, Meesteres,
"Het was al jaren lang een droom en verlangen om een sub te zijn voor een echte meesteres. Mijn partner staat wel open voor bdsm maar houdt het liever vanilla. Natuurlijk praten we erover en doet ze wel haar best om me toch enige voldoening te..."
22-04
8.7
De FeestavondDoor: Rebeljochem
Reacties: 0
Lengte: Gemiddeld
Tags: Bdsm, Bondage, Pijpen, Vastgebonden,
" Hierbij een kort verhaal wat ik op verzoek van een vriendin geschreven heb. Ik kreeg de opdracht rond een uur of 1500 en moest hem afhebben voor we naar het feest zouden gaan. Ik zou haar ophalen om 1830 dus het was even doorschrijven ... Vandaar ..."
22-04
8.2
Hete Zomer - 7Door: NickSchrijvers
Reacties: 1
Lengte: Zeer Lang
Tags: 17 Jaar, Bdsm, Neef, Nicht, Openbaar, Slikken, Squirten, Trilei,
"Met de vakantie die nu wel heel dichtbij kwam voor Carmen, wilde ze haar neef graag nog zien. Voor Ben was dit precies hetzelfde. Het was eigenlijk de bedoeling geweest om al vroeg na het eten naar de film te gaan en dan daarna nog naar hem thuis te ..."
21-04
9.1
EmilyDoor: Angela
Reacties: 2
Lengte: Gemiddeld
Tags: Bdsm, Slavin, Sm,
"Emily was al vroeg gefascineerd door de duistere kanten van haar verlangens. Als een bloem die gedijt in de schaduw, bloeiden haar diepste fantasie n in stilte en geheimhouding. Opgegroeid in een nette omgeving, voelde ze de last van hoge verwachtin..."
21-04
7.9
Kort, Krachtig &... - 3Door: Rock
Reacties: 0
Lengte: Gemiddeld
Tags: Anaal, Fetisj,
" In de reeks Kort, krachtig en clich komen ingekomen suggesties belevenissen voor verhalen aan bod, welke niet direct tot een kenmerkend lang verhaal in aanmerking kwamen, maar waar genoeg lezers toch plezier aan kunnen beleven. De situaties zij..."
19-04
7.5
Nadi's Leven - 27Door: Riba Sova
Reacties: 1
Lengte: Zeer Lang
Tags: Bdsm, Biseksueel, Piercing,
"Ik hoor net een wagen van Gabriel wegrijden als ik mijn ogen open. De zon piept al langs de verduistering gordijnen van onze slaapkamer . Het was een heerlijke nacht, alleen met ons twee n in de camper. Niet gestoord worden door geluiden van anderen..."
19-04
9.5
Hete Zomer - 6Door: NickSchrijvers
Reacties: 0
Lengte: Zeer Lang
Tags: 17 Jaar, Anaal, Bdsm, Bondage, Neef, Nicht, Spanking, Trilei, Vastgebonden, Zomer, Zweep,
"De dag nadat ze samen waren wezen sporten en Ben Carmen thuis nog eens lekker had gestraft n verwend, deed de volgende kans zich alweer voor. Ben had eigenlijk geen tijd, maar hij kreeg een appje van de moeder van Carmen. Deze was erg blij met de ti..."
18-04
9.1
Mijn Brave Sletje...Door: Mevrouw Saskia
Reacties: 8
Lengte: Gemiddeld
Tags: Dominantie, Femdom, Jarretels, Pegging, Slet, Sletje,
"Ik zou je de opdracht geven om te zorgen dat de huissleutel ergens zou liggen zodat ik door de voordeur naar binnen kon. En jou de opdracht geven om geheel naakt vastgebonden op bed te liggen. Met enkel een buttplug in je kont. Ik zou boven..."
17-04
8.6
Tante P & P - 4Door: Mia
Reacties: 4
Lengte: Kort
Tags: Anaal, Plas, Plassen, Tante, Vuistneuken,
"Ome Ben kwam naar de stoel gelopen. Ik moest zijn dikke eikel in mijn mond nemen en er als een lief meisje aan zuigen. Ondertussen begon hij met de tepelklem mijn afgebonden tiet op te rekken door deze steeds naar boven te trekken. Het doet intens pi..."
16-04
8.8
Abby - 2Door: Amy-mae
Reacties: 1
Lengte: Gemiddeld
"Zo n spannend meisje als jij houd vast wel van een beetje kinky. Kom maar hier bij de kast staan dan bind ik je vast en zorg ik dat jij ook bevredigd word. antwoordde Daan. Een beetje in de war deed ik wat hij zei, nog steeds bang om hem t..."
16-04
8.7
Klik hier voor meer...