62.198 Gratis Sexverhalen
Klik hier voor meer...
Datum: 16-08-2016 | Cijfer: 6.3 | Gelezen: 14615x
Lengte: Zeer Lang | Lezers Online: 0
Mijn Meester heeft besloten om een veiling te organiseren en de hoogste bieder mag mij Zijn slavin voor 24 uur gebruiken. Wat ik daarvan denk is niet van belang want ik dien mijn Meester. Zal ik goed genoeg zijn en zal ik de hoogste bieder niet teleurstellen want als dat zo is dan stel ik mijn Meester ook heel erg teleur. Daarom is Meester mij nog steeds op alles aan het trainen , klaarkomen op commando, het uitstellen hiervan, onderdanigheid, gehoorzaamheid en vooral discipline, ik doe erg mijn best om aan de wensen en opdrachten van mijn Meester te voldoen . Daarbij zijn er nog 3 Meesters die tijdens de veiling een slavin aanbieden. En er worden 10 Dom,s uitgenodigd om te bieden. Wat moet ik in mijn mars hebben om gekozen te worden . En zal ik aan de eisen van de Dom,s voldoen. Meester is mij aan het trainen en als ik het niet goed gaat dan volgt er straf . Dat verdien ik dan ook . Allereerst moet ik mijzelf een keer per dag klaarmaken als ik begin stel ik mijn Meester op de hoogte en als ik klaar ben dan weer . Dit om mijzelf te trainen snel en op commando te leren klaarkomen .De dag van de veiling : Morgens is Meester al gelijk begonnen , allereerst heeft hij gelijk na het douchen mijn tepelklemmen aangedaan en vervolgens mijn balletjes de lange met 3 balletjes ingedaan, dat zorgt ervoor dat mijn tepels vanavond super gevoelig zijn de balletjes zorgen ervoor dat ik tijdens de veiling ook lekker nat ben . Meester is de hele dag streng tegen me en ik heb zelfs nog een straf gekregen omdat ik een keer mijn slippers was vergeten uit te doen toen ik de huiskamer instapte( iets wat ik niet hoor te doen ik mag alleen op blote voeten in de huiskamer) hiervoor kreeg ik vijftig harde zweepslagen, Hij zei dan is die ook een beetje opgewarmd voor vanavond. De dag gaat snel want Meester laat mij nog allemaal kleine opdrachtjes doen en test zelf ook nog hoe snel ik kan klaarkomen op commando Hij was niet ontevreden.Dan is het zover ,ik krijg de opdracht om mijzelf netjes te maken en daarna het leren korset met een rokje aan te trekken Dus ik ga eerst uitgebreid douchen , mezelf goed scheren vervolgens maak ik mij op en doe mijn lenzen in. Ik kleed mij aan en ga dan naar beneden om mij door Meester te laten keuren.Hij kijkt alles na of ik me goed heb geschoren , fris ben, netjes ben opgemaakt enz. Dan is het tijd om te vertrekkenWe zijn op weg , het is ongeveer een klein uurtje rijden , nu beginnen bij mij toch de zenuwen een beetje te komen wat staat mij te wachten ? Eindelijk de locatie is in zicht , het is een groot landhuis met een lange oprijlaan en een zwaar smeedijzeren hek erom heen. Bij het hek aangekomen welke dicht is moet ik uitstappen en op de bel drukken en zeggen dat Meester Frans met zijn koopwaar er is. Ik druk op de bel en na 1 minuut hoor ik een zware stem ,zegt u het maar.Meester Frans is er met zijn koopwaar,zeg ik . Oke zegt de zware stem en gelijk gaat het hek open ,Meester rijd naar binnen en wacht op mij.In de auto krijg ik nog even een korte preek hoe mij te gedragen en dat ik hem vooral niet moet teleurstellen . Nee Meester ik zal U niet teleurstellen"zeg ik".Bij het huis aangekomen wordt de deur opengedaan voordat wij uitgestapt zijn. Meester stapt uit en ik moet blijven zitten , ik hoor het gesprek , we hebben een kamer we blijven dus slapen . Dat wist ik niet. Meester komt terug naar de auto doet het portier open en hij doet dan meteen een blinddoek voor, zo uitstappen sun , ik doe wat Hij zegt , Hij begeleidt mij naar binnen en dan hoor ik dezelfde zware stem zeggen, mooie koopwaar breng haar maar naar kamer 1. Wat nu denk ik , Meester loopt met mij verder en we gaan een deur door , daar krijg ik mijn polsboeien om en ik word op een stoel gezet en mijn handen worden voor mij aan de muur vast gemaakt , dan gaat mijn halsband om . "sun" ja Meester je blijft hier tot ik je kom halen, ja Meester . Dan stilte volkomen stilte ik hoor niets ,zie niets, en kan niets omdat ik vast zit . Ik zit te bedenken wat er gebeurd, dan gaat de deur open , ik hoop dat Meester het is, maar nee ik hoor een andere stem , leila hier zitten je blijft hier tot ik je kom halen , geklik van sluitingen en kettingen en dan gaat de deur weer dicht , weer volkomen stilte op de ademhaling van de andere persoon. Ik waag de gok en zeg hallo heel zacht , niets weer zeg ik hallo dan heel zacht hallo terug, wie ben je vraag ik , maar voordat ze wat terug zegt , schalmt er een stem door de ruimte , ik schrik wat is dit ? slavinnen monden dicht jullie praten alleen als je wat gevraagd wordt, fuck denk ik we worden afgeluisterd waarom in godsnaam, maar ik hou wel mijn mond , dan nog twee keer gaat de deur open , maar ik zeg niets meer. We wachten en ik denk dat er minstens een uur voorbij is , ik krijg last van mijn billen want de stoel is hard . Ik hoor een deur opengaan maar nu voor me. Dan veel voetstappen , dan eindelijk voel ik de hand van mijn Meester, gelukkig, ik zeg niets dat durf ik niet . sun ga staan , geroezemoes om ons heen , maar dan word ik weggeleid door mijn Meester.Ik volg Hem hij heeft mij aan de ketting mee.ik weet niet waarheen ik voel tocht dan hoor ik een deur opengaan en word ik een kamer binnen geleid ik hoor stemmen veel stemmen. sun nu een klein opstapje op , ik stap op dan doet Meester mij mijn enkelboeien om . Mijn handen worden aan weerszijden van een stang vast gemaakt dan moet ik mijn benen uit elkaar zetten en deze worden ook vastgemaakt. Ik sta nu zoals een kruis alleen zit ik niet aan een kruis vast, dan opeens een gil een van de andere dames gilde , dan voel ik waarom , we staan op een plaat die rond kan draaien , Meester draait mij ook in het rond, dan weet dezelfde stem door de microfoon, Heren de veiling gaat beginnen, opeens is het stil . Heren U mag de waar komen bekijken en bevoelen en eventueel vragen stellen . Dan voel ik handen over mijn lichaam, zo slavin zegt een stem , ben jij geil , ja meneer , en hou je van pijn , ja meneer , wil jij een andere Meester dienen, ik denk na en antwoordt dan , ik dien mijn Meester en hij wil dat ik mij in dienst van een andere Meester stel , dus ja dan dien ik dus een andere Meester. Dan voel ik weer handen deze betasten mij overal , ik blijf netjes staan en laat alles over mij heen komen dit haat zo,n uur door . Dan weer diezelfde stem , Heren het veilen begint U mag bieden we beginnen bij leila, we beginnen met 10 euroIk hoor 20 , 40 , 80 maar dan blijft het stil eenmaal ander maal 80 euro voor Meester Tonio,Nu een nieuweling ze is goed getraind en ze is zowel pijn als lust slavin en zeer dienend ,sun van Meester Frans. 10 euro , 20 , 50,60,90,120Er wordt heftig geboden dan uit het niets 200.ik sta te denken bij wie en wat kom ik in godsnaam .eenmaal andermaal verkocht aan Meester Don. Hij rekent gelijk af met Meester Frans en maakt mij los en zegt ik wil elke minuut benutten dus mee slavin , je bent 24 uur van mij . Dus we beginnen meteen, op je knieën en kruip maar achter mij aan .jk kruip achter hem aan en bij zijn stoel aangekomen mag ik op handen en knieën voor hem zitten , hij legt zijn voeten nu op mijn rug , hij zegt dan tegen mij , jij gaat gebruikt worden slavin . ik kan alleen maar ondergaan en mijn Meester trots op mij maken . Inmiddels zijn de andere twee slavinnen ook geveild .de een voor 140 euro en de andere voor 220 net iets meer dan mij . Mr.Don zegt dan tegen mij er staan zo nog 6 Doms sun daarvan mag je er 1 kiezen en die speelt ook met ons mee . Ik moet gaan staan de mannen worden in een kring om mij heen gezet en ik moet rond draaien en dan stilstaan en die wordt het. Zo gezegd zo gedaan, mooie keus sun zegt Mr.Don. Dan word ik door hemmeegenomen.Wat staat mij te wachten ?Ik moet het ondergaan .Zo sun we gaan beginnen mijn masker is nog steeds op en ik heb het idee dat deze ook niet afgaat . Ik word door Meester Don en de 2e Meester begeleid , we lopen een trap af en het klinkt hier en daar hol , ik heb het idee dat we in een soort kelder zijn beland,dit kunnen lange uren worden.Beneden aan gekomen wordt mij gezegd stil te blijven staan, ik voel Meester Don en 2e Meester om mij heen lopen dan verschuiven van spullen , kettingen gaan over elkaar.sun ga op je knieën en hou je ogen dicht ,mijn masker word afgedaan en heel even krijg ik de neiging om mijn ogen open te doen om te kijken waar ik ben, maar Meester Don zegt,waag het niet om te kijken dan ben ik nog niet klaar met je.Ik houd ze nu angstvallig dicht.Ik krijg nu van Meester Don iets anders een compleet gezichtsmasker word er bij mij omgedaan.Ik hoor nu minder en zien lukt helemaal niet meer gelukkig kan ik wel gewoon ademenen. Ik voel een hand die mijn mee trekt en ik schuifel mee het is best eng om te lopen als je niet weet waar je bent ,niets ziet.Dan sta ik ergens tegen aan de Meester die mijn vast heeft zegt niets , Meester Don zegt dan ga voorover , ik doe wat hij zegt , het is een bok waar ze me op leggen mijn armen hangen naar beneden en deze worden zoals ook mijn voeten vastgemaakt aan de poten van de bok. Zo nou kan ik alles met je doen,ik huiver bij de gedachte dit is de eerste keer dat ik een andere Meester dien en dat mijn eigen Meester er niet bij is. Eigenlijk twee Meesters dien al zegt de tweede Meester niets.Zo waar zullen we mee beginnen maar dan voel ik het gelijk Hij is met een opwarm flogger begonnen ,nu voelt dat nog heerlijk .Hij slaat op mijn ring en mijn billen maar ook mijn bovenbenen worden niet ontzien. Na enkele minuten en een inmiddels warme rug vraagt Meester Dom of ik genoeg ben opgewarmd , ja Meester dat ben ik, dan kan het feest beginnen. En ik voel nu meteen en zwaardere zweep een enkele Hij slaat afwisselend links en rechts van mijn schouderblad deze voel ik wel en na een twintigtal slagen, ik ben de tel kwijt , gaan de slagen zeer doen maar ik blijf volhouden wil mijn eigen Meester trots maken . Ik ben nu echt de tel kwijt maar begin nu toch zachtjes te schreeuwen bij elke slag die hij toebrengt ook kan ik niet stil blijven liggen niet dat ik veel kan bewegen, ik sta echt op het punt om om genade te vragen maar voel dan plotseling twee handen over mijn rug wrijven heel lief en teder . Maar dit is van korte duur , mijn voeten worden vastgepakt en ik voel op beide voeten tegelijk een bamboe stok , het begint met zachtjes tikken maar de slagen worden feller ,ik gil en ook het gillen gaat steeds harder heb hier veel moeite mee en het doet zeer,Meester Don zegt dit doe ik omdat je altijd zo'n last van koude voeten hebt zo worden ze ten minste warm, ik zeg dan kan u ook gewoon de verwarming hoger zetten krijg ik het ook lekker warm van . Brutaal sun ,nee Meester gewoon een constatering.O grappig zijn sun, ik hou nu wijselijk mijn mond dit pakt vast niet gunstig uit. En daar krijg ik gelijk in . ik word losgemaakt moet overeind komen en mijn handen worden aan elkaar gemaakt en ik moet op mijn knieën zitten, zo dit soort opmerkingen kan je misschien bij je eigen Meester doen maar ik tolereer dit niet. Dan moet ik achter hem aan lopen op mijn knieën hij heeft inmiddels aan mijn halsband een ketting gedaan . ik voel de kou tegemoet ,zo nu mag jij hier een uurtje blijven terwijl wij wat lekkere warme soep gaan eten , ik word ergens in gestopt en kan hier niet in staan , ik denk iets van een kooi, dan moet ik mijn handen door de tralies steken en deze worden aan de buitenkant vastgemaakt, zo nu kan je over je gedrag gaan nadenken,ik hoor de deur sluiten. Brrr koud hier en nee dit is niet leuk, maar nadenken hoef ik niet hierover , het is wel duidelijk Hij duld echt geen tegenspraak dus ik hou mijn mond vanaf nu wel.ik heb het nu al koud , heb zo ongelooflijk de pest aan kou . Het duurt lang ik probeer wat te slapen maar dat lukt niet , ik krijg het steeds kouder, maar zal dit moeten dragen.Dan gaat de deur eindelijk open ,zo even kijken bij ons slavinnetje . ik zwijg . De deur gaat open van de kooi en mijn handen worden los gemaakt , ik mag eruit en komen staan dan gaan de handen vier stuks over mijn lichaam ik voel de warmte ,Meester Don zegt zo ze voelt echt koud, nou dat moeten we dan maar weer opwarmen,gelukkig mag ik deze koude ruimte verlaten.Meester Don leid mij en ik zet voorzichtig kleine stapjes, altijd een beetje eng als je niets kan zien en ook niet weet waar je bent, maar ik vetrouw hem wel. Zo stop maar sun , ga op je knieën zitten , ik doe meteen wat hij zegt wel ril ik een beetje van de kou en de koude vloer doet daar geen goed aan , brrr , sun ga nu voorover liggen met je armen gestrekt voor je , ook niet twijfel ik geen moment en doe meteen wat hij zegt , bang om weer de kou in te moeten . Zo de eer aan jou om deze slavin weer warm te krijgen zegt hij , ik denk dat hij het tegen de zwijgende Meester heeft. Ja dan de eerste slag met een flogger hij is zacht en dus lekker , de slagen volgen elkaar snel op en ik geniet er echt van dan opeens een andere zweep maar nog steeds een lekkere ik lig volkomen stil en laat alles over mee heen komen. Dan stopt hij en opeens word er aan mijn haar getrokken , Meester Don zegt je ligt toch niet te genieten sun, jawel Meester Don , oke zegt Hij daar gaan we wat aan doen want het is de bedoeling dat wij genieten en niet jij. ik denk nou daar ben ik het niet mee eens maar zeg niks , denk weer aan de koude kooi . ik zeg dus heel braaf U heeft gelijk Meester. Ik moet rechtop gaan zitten maar wel op mijn knieën en dan mijn handen achter mijn hoofd . Opeens een intense pijn en ik kan een kreet niet onderdrukken , pijn het brand gelukkig het wordt minder maar dan begint het weer, de volgende slag aaahhh schreeuw ik en ik kronkel , sun stil blijven zitten zegt Meester Don streng . Weer denk ik aan die vreselijke koude kooi. Dan iets lager op mijn rug de volgende , weer die intense pijn en ik krijg tranen in mijn ogen , ik weet wat ik voel hij lijkt heel veel op de Afrikaanse zweep van mijn eigen Meester. Ik zeg niets en onderga want mijn Meester wil trots op mij zijn ik mag hem niet teleurstellen. Dan volgt er op mijn andere kant van mijn rug de volgend weer kan ik een schreeuw niet onderdrukken. Goed zo sun schreeuw maar dat vind ik alleen maar fijn . Dan krijg ik er twee achter elkaar een op de linker en rechter bil , de tranen lopen over mijn wangen, zo sun is het lekker vraagt Meester Don . ik zeg "ja Meester " wil je er dus meer. ja Meester als U mij dat wilt geven. Das mooi sun dan krijg je er nog twee mag je kiezen waar , op je voeten of op je billen nog een keer , Meester zeg ik , ik wil ze graag op mijn billen . Twee harde slagen volgen en ik schreeuw nu hard , goed zo sun hou je mond maar open voordat ik op adem kan komen stopt Meester Don zijn harde pik in mijn mond en neemt mijn hoofd in zijn handen , Hij begint mij stevig in mijn mond te neuken , ik snak naar adem en wil mijn handen die ik nog steeds achter mijn hoofd heb gebruiken om hem iets weg te duwen, sun handen weg nu meteen achter je hoofd roept Hij , anders wacht jou een lange nacht in de kooi. Ik schrik doe meteen mijn handen terug en blijf naar adem snakken , neem jij het even over we zullen deze slavin leren te doen wat wij willen , ik krijg van de andere Meester zijn pik in mijn mond en ook Hij is niet zachtzinnig , dan hoor ik stemmen van nog twee mannen , zo sun kijken of je straks nog steeds slecht luistert , heren wij gaan eens kijken of sun na deze sessie nog steeds niet luistert. Dan doet Meester Don eerst mijn handen op mijn rug en vast met boeien dan gelijk word er een harde pik in mijn mond gestopt hij neukt hard dan de volgende tijd om te ademen heb ik nauwelijks het gaat maar door ik weet niet hoe lang ben inmiddels alle tijdsbesef kwijt , ik snak en als ik wat wil zeggen krijg ik een tik op mijn wang dus ook dat doe ik niet meer , soms word mijn hoofd aan mijn haar naar achteren getrokken en word ik hard geneukt in mijn mond , ik ben de uitputting nabij , sun zegt Meester Don , ik knik meer kan ik niet , heb je genoeg gehad , ik knik weer . Dan laten ze me los , maar ik blijf zitten zoals ik moest bang voor de gevolgen. Goed zo sun je snapt het , dan maakt Meester Don mijn boeien los . Kom heren wij gaan wat drinken ons slavinnetje gaat nergens heen . Ik ben moe en mis mijn Meester. Hoe lang duurt dit nog . Ik ga op handen en knieën door de ruimte tot ik een muur heb gevonden waar ik tegen aan ga zitten . Ik ben een beetje aan het dommelen maar schrik van de deur die open gaat . Zo sun we gaan verder ik wil waar voor mijn geld . Ik heb water voor je sun lekker denk ik , het staat voor je op de grond , drink maar op ik zoek het glas of fles maar dan voel ik iets van metaal , nee denk ik geen bak , ik trek mijn hand terug , heb je geen dorst sun zegt Meester Don , nee Meester , kom kom sun je moet iets drinken , nee Meester , opstandig sun , nee Meester dat niet gewoon geen dorst . Ik wil dat je wat gaat drinken sun , nou ik niet Meester . sun je weet wat de gevolgen kunnen zijn . Ja Meester dat weet ik. Nou drinken dan . Ik antwoord nu niets en doe ook niets . Oke ook goed hoor ik Hem zeggen. De andere nietszeggende Meester is er ook . Meester Don zegt tegen hem dat hij mij moet boeien . Mijn handen gaan op mijn rug en ik moet dan opstaan ik moet meelopen we gaan de kamer uit en een andere kamer in daar word ik over een bok heen gelegd en vastgemaakt zowel mijn armen als mijn benen . Meester Don is er ook , zo ligt ze er mooi bij , pak jij de bull whip dan kijken we of we haar zover kunnen krijgen dat ze straks toch uit de bak wil drinken. Ik denk aan twintig slagen hoeveel jij , o jij denkt 25 nou das een mooi getal . sun ben je er klaar voor , ja Meester antwoord ik heel voorzichtig . De eerste slag is er dan gelijk , ze slaan om en om en ik gil al bij de tweede slag , ik ga me niet gewonnen geven wat denk Hij wel , ben geen hond hij had gewoon een glas kunnen meenemen . Inmiddels zitten we op 12 slagen en ik ben nu al ver heen ben aan iets anders aan het denken maar o wat doen ze zeer , kijk wat mooi ze krijgt al hele mooie striemen en we moeten er nog tien , fantastisch zegt Hij , ik denk alleen maar dat ik dit niet ga halen 17 ,18,19 ,sun zegt Hij vanaf 20 tel jij mee , 21 roep ik 22 roep ik ,aaah ik gil 23 Meester alstublieft ,met liefde sun en de volgende slag 24 roep ik , nou de laatste red ik dan ook wel , 25 zeg ik , gelukkig klaar . Maar dan komt Meester Don bij mij staan en fluistert in mijn oor sun je drinkt of uit de bak of je kiest voor nog vijfentwintig slagen maar dan van elke Meester 25 stuks . Ik overweeg wat Hij zegt , dan antwoord ik Meester mag ik alstublieft uit de bak drinken . Nog 50 slagen met de bull whip ga ik niet redden. ik word losgemaakt door Meester Don en ga weer naar de andere kamer Hij zet me voor de bak neer ik moet knielen en begin dan water uit de bak te drinken, nou sun zo moeilijk is dat niet . Ik denk nu iets wat ik niet zal zeggen mag een ieder zelf invullen . Meester Don zegt mij te gaan staan en vraagt of mijn dorst gelest is. Ja Meester antwoord ik . Nog steeds heb ik mijn masker op en ik begin nu toch nieuwsgierig te worden wie de andere Meester is . Goed sun pak mijn arm vast iets wat ik meteen doe weer word ik uit de kamer geleid , we lopen een trap af waar gaan we heen , in de verte hoor ik geluiden praten , schreeuwen , kreunen. Het is wel aangenaam warm , zo sun ga hier maar staan , doe jij de boeien om zegt Meester Don tegen de andere Meester, er worden pols en enkelboeien omgedaan en ook een halsband , vervolgens word ik tegen een koude muur aangedrukt en word de halsband aan wat ik denk een haak vastgemaakt want ik ziet met mijn gezicht heel dicht tegen de muur en heb nagenoeg geen beweging vrijheid,mijn polsboeien worden ook vastgemaakt geheel gestrekt naast mij , til je been op zegt Meester Don , deze word nu hoog vastgemaakt dus ik sta op een been . Zo je staat er mooi bij , zo kan ik en de andere Meester overal bij zegt Meester Don met een glimlach .Zo eerst maar weer even opwarmen hij begint met een zachte flogger en ik sta nu nog te genieten . Maar de volgende zweep laat niet lang op zich wachten en deze is een stuk harder , ik geef dan ook af en toe een klein gilletje wat mijn Meester alleen maar enthousiaster maakt, zo nu aan jou de eer om war mooie markeringen te maken bij sun hoor ik Meester Don zeggen. Dan opeens uit het niet voel ik de zweep , klets hij galmt helemaal in de ruimte ik geef een schreeuw, dat zal een mooi striem worden zegt Meester Don , de andere Meester zwijgt nog steeds, hoeveel kan je er hebben sun vraagt Meester Don. Ik denk wil mijn eigen Meester niet teleurstellen dat hij mij verkocht heeft voor 24 uur. Nogal trots zeg ik tien stuks Meester, zo das mooi krijg je er van mij 2 gratis bij , nou dan beginnen we , klets de eerste ik schreeuw wel , goed zo sun schreeuw maar , twee en drie ik gil nog harder , ze slaan met z,n tweeën, vier ,vijf , o deze zijn erg hard en dat laat ik ook horen , geef je op sun , ik denk bij mijzelf nou dat nooit ik maak mijn Meester trots. Nee Meester zeg ik , oke dan zes , ik wacht op zeven maar die blijft uit , weer gil ik , zeven , acht , negen , tien , ik schreeuw hard en hang nu aan mijn boeien , o wat een pijn , ik twijfel of ik de rest red . Sun ! Ja Meester , de laatste twee worden het hardst dat zal wat moois achterlaten. Ben je er klaar voor ? ja Meester , slag elf ik schreeuw nu echt hard en de tranen springen in mijn ogen maar ik geef niet op. Dan knalt slag twaalf op mijn rug en weer schreeuw ik , maar gelukkig het is voorbij . Maar dan al ik net weer mezelf hervind , klets nummer dertien , ik schreeuw en breek , ik barst in tranen , Meester Don staat inmiddels naast me en wrijft over mijn rug , ik ben trots op je het ziet er mooi uit op je rug sun , je krijgt nu je beloning , hij voelt of ik nat ben en ja ik ben zeiknat , zo das lekker , hij stopt vervolgens een dildo in mijn kut en begint me te neuken ik ben heel geil inmiddels , ik zit al snel tegen mijn hoogtepunt en vraag of ik mag klaarkomen , NEE , o help den ik ik wil zo graag en heb moeite om het te stoppen , Meester alstublieft mag ik klaarkomen , NEE , ik vecht om niet klaar te komen , ik schreeuw nu Meester alstublieft laat me klaarkomen , dan het verlossende antwoord , ja sun kom maar klaar , ik kom schreeuwend klaar , tegelijk ben ik in de war maar ik kom zo heftig klaar , ik schreeuw tijdens klaarkomen dat ik niet kan nadenken. Meester Don gaat nog even door dan wordt ruw de dildo er uit getrokken . Ik kan even op adem komen en gelijk begin ik te denken en ik denk "maar dit was de stem van mijn eigen Meester? Ik ben erg in de war nu. Hij maakt mijn los en ook de andere Meester helpt , ik probeer te ontdekken of ik het goed heb ik zijn dit mijn Meesters handen "ik weer het niet" ben erg in de wae nu . Ze leiden me naar een bed en moet daar op gaan liggen mijn hoofd wordt over het uiteinde gehangen dan worden mijn armen en benen gespreid en vastgemaakt aan het bed ,hier lig ik dan klaar om gebruikt te worden , ik voel een harde pik tegen mijn kut drukken en die zit gelijk in me , ben ook erg nat , zo sun nu wil ik ook even genieten zegt Meester Don , hij begint mij behoorlijk hard en ruw te neuken , onderwijl wordt er aan mij tepels getrokken voel een pik tegen mijn mond automatisch open ik die en ook hier word ik ruw geneukt, ik ben geil en in de war ,lekker sun wordt er gevraagd "dit is mijn Meester "of ben ik zo in de war " dan ik vraag wat sun"ik weet het zeker dit is mijn Meester, ja Meester zeg ik zo goed als dat kan met een stotende pik in je mond. Dit alles verward me, het stoten in mijn kut en mond gaan onverminderd door , ik ben zo geil en doe erg mijn best mijn borsten worden nog steeds onder handen genomen er wordt in mijn tepels geknepen en aan getrokken waardoor ik steeds geiler word, het neuken gaat door dan voel ik een hand om mijn keel en deze knijpt langzaam mijn keel dicht ik snak naar adem maar de pik blijft stoten in mijn mond, ik kom klaar , ik ben de weg kwijt .ook in mijn kut gaat het stoten door ,maar hier hoor ik in de verte dat Meester Don klaarkomt diep in mijn kut.Dan gaat de pik uit mijn mond ik voel over mijn wang een hand ja dit is mijn eigen Meester denk ik maar ik ben in de war. Zo sun zegt Meester Don je hebt het keurig gedaan ik zal je zo overdragen aan je eigen Meester. He denk ik dan is het toch niet mijn eigen Meester? Kom zitten sun zegt Meester Don ik kom overeind en ik ril een beetje , ik voel dat er een deken om me heen word gelegd . Meester Don maakt mijn masker los, mijn ogen moeten wennen aan het licht ,ze zijn meer dan 12 uur in het donker geweest . Zo nu mag je weten wie de andere Meester is sun,draai je maar om , ik kijk achter mij en kijk in de ogen van mijn eigen Meester, gelijk beginnen de tranen te komen , al mijn emoties komen los en ik val in zijn armen ik voel me klein en wil wegkruipen in hem , hij trekt me naar zich toe en omarmt me kom maar lieverd zegt zijn mooie zachte stem. Ik kruip helemaal tegen hem aan en ik droom dan weg geborgen in Zijn armen veilig .

Hier misschien een leuk verhaal voor u om te lezen , is een fantasie van mij en misschien wordt zoiets ooit nog werkelijk.

(In opdracht van mijn Meester geschreven)

Reacties welkom(ook om zoiets te realiseren)
Trefwoorden bij dit verhaal: Veiling, Suggestie?
GEEF DIT VERHAAL EEN CIJFER

5   6   7   8   9   10

Zijn Slavin - 3Door: Jeanneke
Reacties: 0
Lengte: Gemiddeld
Tags: Beffen, Dildo, Gebruikt, Slavin,
"Het was een rustige week geweest. Jo de trainer had me om de dag afgebeuld. Het was een drukke week in het hotel geweest. Mijn meester had ik in het begin van de week gezien. Het was vrijdagavond thuis trok ik meteen mijn kleren uit en keek op de age..."
27-03
8.8
De Regeling Om... - 4Door: Janine02
Reacties: 0
Lengte: Lang
Tags: Chantage, Dwang, Vernederen,
"Henk luisterde gefascineerd naar haar verhaal dat ze in flarden vertelde, dat haar vader haar ontdekte net voor ze voor het eerst, op het punt stond een orgasme te bereiken. De beschamende handelingen. De incestueuze bestraffing. En is dat ..."
27-03
9.2
Totaal Afgeneukt!Door: Desiree
Reacties: 14
Lengte: Gemiddeld
Tags: Anaal, Klaarkomen, Neuken, Pijpen,
"Mijn naam is Desiree en ik heb een ervaring, die ik ontzettend graag wil delen met jullie. Ik ben nu 28 jaar, maar wilde al jaren eens onderdanig behandelt worden. Nu ben ik niet van die clubs en zo, maar hoe kom je dan met een meester in contact v..."
24-03
8.2
Ontvoerd - 1Door: Monica
Reacties: 0
Lengte: Gemiddeld
Tags: Dominantie, Ontvoerd, Tiener,
"Hoe lang ben ik hier nu al Ik weet het niet meer. Het voelt al maanden... Ik zit hier in mijn.. kamer... Cel... mijn plekje. Ik zal maar even bij het begin beginnen. Ik ben Lisa, 21 jaar half lang blond haar tot ongeveer op mijn schouderbla..."
23-03
8.9
Zijn Slavin - 2Door: Jeanneke
Reacties: 2
Lengte: Gemiddeld
Tags: Dildo, Oraal, Anaal, Slavin,
"Het was zondag en net als elke andere dag had ik een strak schema. Om 8 uur moest ik douchen met ijskoud water. Mijn tepels reageerden meteen op het koude water en werden stijf. Ik wou er even aan voelen maar dat was strikt verboden. Afdrogen diende ..."
23-03
8.7
Boost Ons Sexleven - 4Door: Sletje Erica
Reacties: 0
Lengte: Lang
Tags: Bondage, Buttplug, Exhibitionisme, Tepelklemmen, Vastgebonden,
"Als eerste moeten we bij elkaar de tepelklemmen die Kim uitgekozen heeft op de tepels zetten. De set bestaat uit drie verschillende soorten tepelklemmen in de categorie n licht, middel en zwaar. We besluiten unaniem dat de zware bij Kim erop gaan. Ik..."
22-03
8.9
Studenten BetraptDoor: Anke
Reacties: 2
Lengte: Gemiddeld
Tags: Betrapt, Studenten, Buurmeisje, Hoer, Standje 69, Likken, Kutje, Doggystyle,
"Marcel kon zijn ogen niet geloven. Hij was op een pornosite aan het kijken en wreef in zijn ogen. Zijn nette buurmeisje Mare was daar ongegeneerd aan het vingeren, met twee andere meiden. Hij kende Mare als een nette meid , ze speelde gvd zelfs i..."
27-03
6.7
Sanne - SlotDoor: Amy-mae
Reacties: 1
Lengte: Gemiddeld
" Dit verhaal is een samen komst van mijn a href https www.opwindend.net Sexverhaal 66648 Marloes 1.html Marloes serie a en mijn a href https www.opwindend.net Sexverhaal 70394 Sanne 1.html Sanne serie a . Als je het helemaal wil volgen..."
22-03
8.7
Nadi's Leven - 23Door: Riba Sova
Reacties: 1
Lengte: Zeer Lang
Tags: Bdsm, Biseksueel, Piercing,
"Het is nog maar zeven uur als ik al klaar wakker ben en besluit om lekker van de ochtendzon te gaan genieten. Anne ligt nog diep te slapen als ik me zacht uit bed laat glijden. Ook Dythe en Jorg zijn nog in diepe rust zo te zien en ik ga naar buiten...."
22-03
9.3
Exhibitionistische Verlangens ... - 3Door: Rock
Reacties: 1
Lengte: Gemiddeld
Tags: Buitensex, Exhibitionisme, Masturbatie, Masturberen, Openbaar, Orgasme, Publiek,
"Weken verstreken en de winter nam steeds meer de overhand. Een paar korte wandelingetjes zonder verlegging van de grenzen hadden Sandy doen merken dat het jaargetijde zich niet meer leende voor haar pleziertjes. De laatste keer kon ze niet ontkennen ..."
21-03
9.2
De Regeling Om... - 3Door: Janine02
Reacties: 1
Lengte: Gemiddeld
Tags: Chantage, Dwang,
"Voorafgaande delen Regeling om de huurschuld te betalen en Regeling om de huurschuld te voldoen De volgende dag moest ze s middags in de salon komen. Haar papa en mama zaten naast elkaar in de bank. Yvonne moest tegenover hun zitten op een..."
21-03
8.9
De Foto Studio - 50Door: Lew Pit
Reacties: 2
Lengte: Zeer Lang
Tags: Bdsm, Dp, Dubbele Penetratie, Neuken, Pijpen, Slipje,
" Als dit het eerste verhaal is dat je van me leest, zou je er meer plezier aan kunnen beleven door te beginnen met hoofdstuk 1, omdat er verwijzingen kunnen zijn naar personages of gebeurtenissen die in eerdere hoofdstukken hebben plaatsgevonden. A..."
21-03
9.4